Strona główna
 Kosz Lider AZS II
 Streetball
 Forum UKS Lider
 Klub
 Społeczność
 Trenerzy
 Sponsorzy
 Piłka nożna:
   News
   Zawodnicy
   Liga 1996/97
   Liga 1999/00
   Liga 2001/02
   Liga 2003/04
 Koszykówka
   News
   Zawodniczki/cy
 Piłka ręczna
   News
 Sekcja żeglarska
 Galeria
 Linki
 Kontakt
 
 
Liga Młodzików D2 gr. 1 - sezon 2007/08
 
W rundzie wiosennej sezonu 2008/09 chłopcy rocznika 1996/97 biorą udział w rozgrywkach Grupy Mistrzowskiej Ligi Młodzików D1 organizowanej przez WZPN.

Tabela Grupy Mistrzowskiej Ligi Młodzików D1 w sezonie 2008/09
  Nazwa zespołu
Mecze
Pkt
Z-R-P
Bramki
1. Lech Poznań 14 42 14-0-0 63:8
2. Warta Poznań 14 33 11-0-3 64:14
3. Poznaniak Poznań 14 20 6-2-6 24:29
4. UKS Lider Swarzędz 14 18 5-3-6 25:19
5. Groclin Grodzisk Wlkp. 14 17 5-2-7 17:23
5. Przemysław Poznań 14 15 4-3-7 13:42
7. Unia Swarzędz 14 10 3-1-10 11:44
8. Poznańska 13 14 7 2-1-11 10:48


Terminarz rundy wiosennej Grupy Mistrzowskiej Ligi Młodzików D1 w sezonie 2008/09
  Data Gospodarz Gość
Wynik
12009-03-28 11:00 PrzemysławUnia
0:0
22009-03-28 11:00GroclinUKS Lider
1:1
32009-03-29 11:00 Poznaniak13 Poznań
1:0
42009-03-29 11:00 LechWarta
4:1
52009-04-02 16:30 PrzemysławLech
0:2
62009-04-04 11:00 13 PoznańGroclin
0:1
72009-04-04 17:00 UniaLech
0:5
82009-04-05 11:00 WartaUKS Lider
1:0
92009-04-21 17:00 PoznaniakPrzemysław
5:1
102009-04-09 13:00 Przemysław13 Poznań
2:1
112009-04-09 11:00 LechPoznaniak
5:2
122009-04-09 09:30 UKS LiderUnia
5:0
132009-04-09 15:00 Groclin Warta
2:5
142009-05-04 18:00 UniaGroclin
1:0
152009-06-15 17:30 PoznaniakUKS Lider
1:1
162009-04-17 17:00 Groclin Poznaniak
1:3
172009-04-18 11:00 UKS LiderPrzemysław
1:2
182009-04-18 16:00 WartaUnia
8:1
192009-04-19 11:00 Lech13 Poznań
6:0
202009-04-22 16:00 13 PoznańWarta
0:9
212009-04-25 11:00 PrzemysławGroclin
0:0
222009-04-25 13:00 Unia13 Poznań
2:0
232009-04-26 11:00 PoznaniakWarta
0:6
242009-04-26 11:00 LechUKS Lider
2:1
252009-04-29 16:00 13 PoznańLech
0:7
262009-04-29 16:00 UniaWarta
1:6
272009-04-30 18:00 PoznaniakGroclin
2:0
282009-05-06 18:00 PrzemysławUKS Lider
0:1
292009-05-08 17:00 Groclin Lech
1:4
302009-05-09 11:00 UKS Lider13 Poznań
7:2
312009-05-10 11:00 WartaPrzemysław
8:0
322009-05-10 17:00 UniaPoznaniak
1:2
332009-05-17 18:00UKS Lider Groclin
1:0
342009-05-16 14:00 13 PoznańPoznaniak
1:0
352009-05-16 13:00 UniaPrzemysław
0:2
362009-05-16 15:00 WartaLech
0:1
372009-05-21 18:00 PoznaniakLech
2:4
382009-05-22 17:00 Groclin 13 Poznań
4:0
392009-05-23 11:00 UKS LiderWarta
1:4
402009-05-24 11:00 LechUnia
6:1
412009-05-24 11:00 PrzemysławPoznaniak
3:1
422009-05-27 16:00 13 PoznańUKS Lider
0:2
432009-05-30 14:00 13 PoznańPrzemysław
2:2
442009-06-19 17:00 UniaUKS Lider
3:2
452009-05-30 15:00 WartaGroclin
1:2
462009-06-02 18:00 PoznaniakUnia
3:1
472009-06-03 17:00 LechGroclin
4:0;
482009-06-03 16:30 PrzemysławWarta
0:6
492009-06-05 17:00 Groclin Unia
2:0
502009-06-06 13:30 UKS LiderPoznaniak
2:2
512009-06-07 11:00 Warta13 Poznań
5:1
522009-06-07 11:00 LechPrzemysław
12:0
532009-06-09 18:00 PoznaniakWarta
4:1
542009-06-10 16:00 13 PoznańUnia
3:0
552009-06-10 17:00 Groclin Przemysław
3:1
562009-06-10 17:00 UKS LiderLech
0:1


Zobacz tabelę i wyniki ligi Młodzików D1 z sezonu 2008/09 runda jesienna
Zobacz tabelę i wyniki ligi Młodzików D2 z sezonu 2007/08 runda wiosenna
Zobacz tabelę i wyniki ligi Młodzików D2 z sezonu 2007/08 runda jesienna
Zobacz tabelę i wyniki ligi Orlików E1 z sezonu 2006/07 runda wiosenna
Zobacz tabelę i wyniki ligi Orlików E1 z sezonu 2006/07 runda jesienna
Zobacz tabelę i wyniki ligi Orlików E2 z sezonu 2005/06
Zobacz tabelę ligi Żaków z sezonu 2004/05
Zobacz tabelę ligi Żaków z sezonu 2003/04
 
 

 
 
Nowa zgoda na uprawianie sportu - Pobierz
 
Treningi
Piłka nożna:
Chłopcy 1996/97 - Pn, Pt 18:00-19:30, Śr 18:30-20:00 - Boisko Gim 2 ul. Polna
Chłopcy 1999/2000 - Pn 17:00-18:30 Boisko w Zalasewie, Czw 17:00-18:30 Boisko Gim 2, Sob 10:00-11:30 Boisko w Zalasewie
Chłopcy 2001/02 - Pn 19:00-20:30, Śr 18:30-20:00, Pt 19:00-20:30 Boisko Gim 2 ul. Polna
Chłopcy 2003/04 - Pn 17:30-19:00, Pt 17:30-19:00 Boisko Gim 2
Chłopcy 2004 - Wt 18:30-20:00, Pt 18:30-20:00 Orlik SP 5 os. Mielżyńskiego
Chłopcy 2005 - Pn 18:30 - 20:00 Orlik SP 5, Śr 17:00-18:30 Boisko Gim 2

Koszykówka:
Dziewczęta 1998/99/2000 - Wt, Czw 17:00-18:30, Sob 9:00-10:30 Gim 3 os. Czwartaków
Chłopcy 1991/92/93 - Pn, Cz 18:30-20:00 Gim 3 os. Czwartaków
Chłopcy 1997/98 - Pn, Śr i Pt 17:00-19:00 Gim 3 os. Czwartaków
 
Kalendarium - Zapraszamy
 
Galeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 


Klub jest dotowany przez:

Urząd Miasta i Gminy Swarzędz